گروه صنعتی پرشین ارم آریا

: #16
تاریخ انتشار : دوشنبه, 29 تیر 1394 10:22
تعداد بازدید کننده : 578
ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
گروه صنعتی پرشین ارم آریا
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال

گروه صنعتی پرشین ارم آریا با بهره گیری از گروه مجرب متخصصین صنعت برق و با هدف ارائه تولیدات و خدماتی متفاوت در صنایع برق و مشارکت در توسعه و پیشرفت صنعتی کشور تاسیس گردید.اعضای این گروه دارای 30 سال تجربه درساخت و تولید تابلوهای برق،‌ اجرای پروژه های مختلف تاسیسات الکتریکی و همچنین تامین تجهیزات پروژه های صنعتی ایران می باشد . استراتژی کاری ما درگروه صنعتی پرشین ارم ارائه خدمات برتر و پاسخگوئی مناسب به نیاز مشتری ، ازطریق ارتقاء سطح دانش فنی و کیفی مجموعه با ایجاد ارتباط با شرکتهای مطرح جهان می باشد که در این زمینه گروه صنعتی پرشین ارم طی چندین سال گذشته توانسته است نمایندگی فروش ایران برای محصولات گروه هگرhager فرانسه که از مطرح ترین مارکهای تجاری دنیا درساخت تجهیزات الکتریکال می باشد را از آن خود کند.

شرکت پرشین ارم آریا همچون گذشته نهایت تلاش خود را برای مطرح کردن برند فوق hager: از طریق برگزاری سمینارها، نمایشگاه ها، جلسات و تبلیغات گسترده در مجلات و نشریات تخصصی آغاز کرده است.

 

استانداردهای شرکت پرشین ارم آریا

محصولات شرکت پرشین ارم آریا دارای استانداردهای IEC و تأییدیه های آزمایشگاهی بین المللی است. این شرکت دارای محصولاتی با کیفیت بالا و استانداردهای لازم است از انجا که این محصولات در صنایع برق نقش حساس و کلیدی داشته و به همین دلیل محصولات همگی دارای گارانتی 7 ساله می باشند.

از سوی دیگر محصولات شرکت 10 سال خدمات پس از فروش داشته و در صورت بروز مشکلات در عملکرد، کارشناسی به محل مورد نظر اعزام شده تا نقص محصول را برطرف کند تا دیگر چنین مشکلاتی روی ندهد.

 

اهداف بلندمدت

افزایش رضایتمندی مشتریان،

ارتقاء سطح علمی و فنی مشتریان و کارکنان،

افزایش سبد محصولات

محصولات ارائه شده توسط پرشین ارم آریا در کشور:

تجهیزات برق صنعتی و ابزار دقیق هگرhager برای تمامی محصولات خود دارای ضمانت هفت ساله می باشد . محصولات فوق که درحوزه تخصصی برق تولید می شوند درحال حاضر شامل انواع کلیدهای هوایی ، کلیدهای اتوماتیک، ، کنتاکتورها ،بیمتال ها ، فیوزهای مینیاتوری و کلیدهای محافظ جان،انواع داکت های

برق،ساعت فرمان ، برای مصارف خانگی تا کارخانه های بزرگ صنعتی و تجهیزات ابزار دقیق و اتوماسیون می باشد که با رقابتی تنگاتنگ با برندهای مختلف و قدیمی اروپایی و آسیایی سعی در پاسخگویی به نیاز مشتریان دارد. این در حالی است که محصولات ارائه شده از سوی پرشین ارم آریا در کشور از سوی سازمان های بزرگ بین المللی ارائه کننده گواهی های کیفیت موفق به اخذ استانداردهایی IEC و تاییدیه از آزمایشگاه های معتبر KEMA هلند شده است. این تولیدات به علت ارتقای کیفی بیش از گذشته نظر مشتریان فراوانی را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

کیفیت بالا، قیمت مناسب و رقابتی، ضمانت بدون قید و شرط ، خدمات پس از فروش در سطح بالا از مواردی هستند که شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی را تشویق به استفاده از این تولیدات می کند. شرکت هایی هم چون شرکت توزیع برق ، مجتمع های مختلف پتروشیمی، شرکت های مختلف نفت و گاز در سراسر کشور، تابلوسازی های بزرگ و شرکت های آب و فاضلاب و کارخانجات صنعتی تنها بخشی از استفاده کنندگان از این تولیدات هستند که از خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات ارائه شده از سوی شرکت رضایت خود را نشان داده اند.

محصولات این شرکت که 10نمایندگی در سراسر کشور دارد، و در صنایع بزرگ و کوچک از جمله شرکتهای نفتی- شرکتهای برق- آب و فاضلاب و سیمان و فولاد و... دیگر شرکتها مانند شرکت های تابلوسازی برق، آسانسورسازی، ماشین سازی، برجهای مسکونی و اداری و به طور کلیه صنایع مورد مصرف دارد و این درحالی است که محصولات هگر hager) ) در اکثر کشورهای اروپایی چون فرانسه ،اسپانیا، ایتالیا، آلمان و آمریکا استفاده شده و در حقیقت محصول کاملاً شناخته شده ای است. میزان پراکندگی این برند مطرح در سطح جهان در صفحه پایانی آمده است .

در حالی که تاکنون اکثر مشتر یهای ما شرکت های نفت و پتروشیمی ،شرکت های برق، تابلو سازی های برق و ... بوده اند، طیف مشتریان این شرکت با برنامه ریز ی هایی که انجام گرفته است در آینده گسترده تر از پیش خواهد بود.

 

چشم انداز و برنامه های آینده شرکت:

شرکت پرشین ارم آریا مسئولیت توزیع و خدمات پس از فروش محصولات متنوعی را در بازار کشور به عهده داشته است. محصولات این شرکت دارای کیفیت بالا و ارائه خدمات پس از فروش است. شرکت امیدوار است که این تجهیزات صنعتی با کیفیتی عالی، سهم بسیار بالایی را در صنعت برق کشور به خود اختصاص دهد.

افزایش رضایت مندی مشتریان، ارتقا سطح علمی و فنی آنان و همچنین ارائه خدمات با کیفیت بالا از اهداف کلان و بلندمدت این سازمان است که در راستای نیل به این هدف شرکت پرشین ارم آریا موفق به اخذ گواهی نامه استاندارد ISO9001:2008 و ISO14001:2004 و ISO18001:2007 کرده است.

از طرف دیگر این شرکت برای تضمین کیفیت محصولات خود ضمانت 7 ساله و خدمات پس از فروش ارائه می کند.

محصولاتی که شرکت ارایه کرده کیفیت و کارایی های متفاوتی دارد، خصوصا شرکت های نفتی می توانند از آنها در سیستم قدرت و نیز در سیستم اتوماسیون و ابزار دقیق استفاده کنند. از جمله آنها کلیدهای اتوماتیک، کنتاکتورها و و تحهیزات ابزار دقیق و ... است. این شرکت در برنامه های خود قصد دارد طیف محصولات تخصصی خود را در آینده گسترش دهد .